Holstee Manifestosu: Tutkunu Giy!

* BU SENİN HAYATIN! Sevdiğin şeyi yap ve sıklıkla yap. Eğer bir şeyden hoşlanmıyorsan, değiştir. İşinden hoşlanmıyorsan, istifa et. Yeterince vaktin yoksa, tv izlemeyi bırak. Hayatının aşkını arıyorsan, dur, sevdiğin şeyleri yapmaya başladığında seni bekliyor olacaktır. Analiz etmeye ara ver, tüm duygular güzeldir. YAŞAM BASİTTİR. Yemek yerken her parça için şükret. Yeni insanlara ve şeylere zihnini, kollarını ve kalbini aç, farklılıklarımız ortaktır. Yanındaki kişiye tutkusunu sor, ve kendi ilham veren düşlerini onunla paylaş. SIKLIKLA SEYAHAT ET; kaybolmak kendini bulmana yardım edecektir. Bazı fırsatlar yalnızca bir kere gelir, kaçırma. Hayat insanlarla tanışman ve yarattığın şeylerle ilgilidir, dışarı çık ve yaratmaya başla! YAŞAM KISADIR. Düşünü yaşa ve tutkunu Giy!..

Tamamen tesadüfen rastladığım bir sitede, manifestoya benzer oldukça çarpıcı bu posteri gördüm, ilgimi çekti. Daha önce görenler mutlaka vardır ama ben yinede paylaşmak istedim. Kendimizle ilgili olarak, etrafımızdan çok fazla duyamayacağımız bir mesajı yüksek sesle söylemeye çalışıyor.

Bu posterle ilgili olarak biraz daha araştırma yaptığımda ise Holstee isimli kişisel aydınlanmayı ve sosyal konuları destekleyen online ürünler satan bir web sitesine ulaştım.  Ürünleri tamamen ekolojik ve geri dönüşümden gelen materyallerden üretilmekteymiş, ayrıca tüm satışlarının yüzde 10’unu gelişmekte olan ülkelerdeki girişimcilere gönderiliyor.

Biriktirmeye dayalı küresel kapitalist  sermayenin Dünya’daki ekolojik dengeye aralıksız zarar verdiği bu dönemde, böylesi bir girişimi taktir etmemek mümkün değil.

Geri dönüşümle üretilmiş ürünlerin kullanılması, yakın gelecekte hepimizin hayrına gözüküyor. Holstee ekolojik bir ekonominin ve başka dünyaların da mümkün olduğunu tüm girişimcilere hatırlatıyor.

Hikayelerini kendilerinden dinlemek isterseniz.

www. holstee.com

Reklamlar
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s